Компания Arctic Експерт з холоду

Про компанію

Про компанію

КОМПАНІЯ З ІСТОРІЄЮ

Компанія спеціалізується на виробництві побутового холодильного устаткування: морозильних камер та ларів, холодильників, кондиціонерів, ветиляторів. Наша мета: надавати товари високої якості за доступною ціною. На етапі розробки фахівці врахували всі вимоги споживачів нашого регіону, а саме енергозбереження, надійність, тиха робота техніки, комплектація, набір базових та додаткових функцій. Також ми врахували можливі обмеження в просторі та продумали дизайн до дрібниць, щоб вся техніка органічно влилася в інтер'єр вашого будинку.

Про компанію

СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ ARCTIC

Компанія Arctic орієнтується не тільки на кінцевого споживача, але і на компанії. Пропонуємо побутове холодильне устаткування для: • магазинів з продажу побутової техніки; • офісів; • компаній напрямку HoReCa. Ви отримуєте не просто техніку, але і якісне сервісне обслуговування, а також офіційну гарантію. Ми завжди на зв'язку і готові вирішити будь-які проблеми і відповісти на всі питання. Місія компанії Arctic: підвищити комфорт та якість життя, забезпечити високою якістю та сучасними технологіями за доступними цінами, зробити внесок у розвиток бізнесу в Україні.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ КОМПАНІЇ ARCTIC

НАДІЙНІСТЬ

Ми створюємо для вас техніку, яка буде служити довгі роки. Купуючи побутове холодильне устаткування Arctic можна бути впевненим, що устаткування прослужить безперервно протягом тривалого терміну. Ви отримуєте ви отримуєте офіційну гарантію на нашу техніку.

ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо у виробництво новітні інноваційні технології для удосконалення роботи нашої продукції. Arctic створює техніку, яка на крок попереду ваших потреб.

ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ

Ми використовуємо тільки екологічно чистий матеріал, що не виділяє шкідливих речовин при перепадах температури. Більш того, морозильні камери мають антибактеріальне покриття, яке запобігає появі цвілі, запахів і бактерій.

ПОСТІЙНЕ ПРАГНЕННЯ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Ми віримо в вузьку спеціалізацію. Arctic не виробляє жодної іншої продукції, тому всі наші зусилля спрямовані на те, щоб бути кращими на ринку холодильної та морозильної техніки. Ми пишаємося тим, що нас називають експертами з холоду

НАЦІЛЕНІСТЬ НА ПЕВНУ ГАЛУЗЬ

Величезний досвід та знання в сфері холодильної техніки дає можливість надавати вам товари тільки високої якості. Всі сили нашого технічного відділу спрямовані на вивчення цієї галузі, що дозволяє нам бути професіоналами у своїй справі.